KREDİ KARTSIZ, KEFİLSİZ, PEŞİNATSIZ ÖDEME FIRSATI

Bu kampanya kredi kartı, kefil ve peşinata gerek olmadan bireysel müşterinin 30.000 TL’ye kadar olan klima alımlarında kullanılabilmektedir. Kampanya sadece Koru Sigorta ile anlaşma sağlayan İklimSA merkezlerinde geçerlidir.

İşleyiş anında müşterinin onayı alınarak T.C. kimlik bilgileri sisteme girilir ve kısa bir analiz neticesinde süreç tamamlanır.

Yapılan risk analizi neticesinde onay bilgisi alınması durumunda satış fiyatı ve vade bilgisi sisteme girilerek ödeme tablosu ve senetler oluşturulur ve müşteri imzası için onaya sunulur.

Risk analizi neticesinde olumsuz karar çıkması durumunda satış gerçekleştirilmez.

Kampanyada 3 ay ertelemeli 9 taksit seçeneği ve kampanya özelinde ayrı bir fiyat listesi mevcuttur. Duvar tipi klima fiyatlarına montaj ve 5 metreye kadar bakır borulama bedeli dahildir. Montaj işlemlerinde elektrik besleme hattı ve sigorta işlemleri müşteriye aittir. KDV, bandrol ve diğer vergilerdeki değişiklikler ve gelebilecek yeni vergiler fiyatlara aynen yansıtılacaktır. Fiyatlara KDV dahildir. Teknosa, kampanya süresi boyunca fiyatlarında değişiklik yapma, kampanyayı süresinden önce sona erdirme ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. İlanda yayınlanan resim, fiyat ve bilgilerde oluşabilecek yazım hataları söz konusu olduğunda İklimSA merkezlerindeki ve www.iklimsa.com sitesindeki fiyat ve bilgiler geçerlidir.

Fiyatlara KDV dahildir. Ayrıntılı bilgiyi İklimSA merkezlerinde bulabilirsiniz. Satıcı firma, TeknoSA İç ve Dış. Tic. A.Ş. (İklimSA), CarrefourSA Plaza, Cevizli Mahallesi, Tugay Yolu Caddesi, No: 67 A, Blok: B Maltepe / İstanbul